Українською

Паращенко Людмила

Директор Київського ліцею бізнесу, голова громадської організації «Агенція розвитку освітньої політики» . Організатор освітньої оздоровчої програми «У колисці європейської цивілізації - Греція» в рамках програми «Apollon» з 2013 р. Керівник. та супроводжуючий груп.

Нагороджена дипломами The Club for UNESCO Piraeus and Islands  за професійні навички та організаційну роботу у рамках програми «Apollon» у 2015- 2017 рр.

м.Київ

 

Сенищ Іванна

Викладач англійської мови II категорії у Львівській Приватній Українській Гімназії. Керівник та супроводжуючий групи у 2017 році.

Нагороджена дипломом The Club for UNESCO Piraeus and Islands  за професійні навики та відмінну роботу у рамках програми "Apollon 2017".

м.Львів

Казарян Наталія

Психолог дитячого міжнародного університету  м.Київ. Психолог академії сучасного етикету Bonton, юнгіанський аналітик, казкотерапевт, графолог.

Учасник програми "Apollon 2017"

 

 

м.Київ

Румянцева Тетяна

Директор ШІМ "Логос Преміум" м.Київ.Викладач англійської мови, перекладач, засновник та співвласник школи іноземних мов для дітей і дорослих "Логос Преміум", учасник програми,член клубу The club for UNESCO Piraeus and Islands, супроводжуючий та керівник англомовної групи у рамках програми "Apollon 2017".

м.Київ

Галаган Надія

Інструктор по серфінгу з 15 річним стажем роботи.Учасник програми "Apollon" та "Poseidon" 2017р.Співзасновник школи серфінгу. 

м.Одеса

Бондаренко Наталія

Провідний експерт у сфері нерухомості у АН "Світ квартир".

З 2012 року учасник та волонтер  програми благодійного фонду ХОБЕФ Хесед "Шааре Тіква"  по соціально-психологічній реабілітації літніх та малозабезпечених людей.

Учасник програми "Apollon 2017".

м.Харків

Книшенко Інна

Закінчила Харківський педагогічний університет ім. Г.Сковороди.

Кандидат у майстри спорту з плавання. Учитель фізичної культури.

Тренер з плавання. Інструктор Pilates, YogaWorks, Aqua Aerobic.

Учасник програми "Apollon 2017".

м.Афіни

Вовчук Ірина

Голоавний бухгалтер юридичної фірми "Фенікс".Учасник програми "Apollon" та "Poseidon".

м.Львів