Українською

Літній табір від The Club for UNESCO Piraeus and Islands у Греції у рамках програм культурного обміну «Apollon» та «Poseidon».

Табір організовано  THE CLUB FOR UNESCO OF PIRAEUS & ISLANDS

для груп віком 7-11 та 11-17 років

період перебування -14 днів

 Міжнародний молодіжний табір ЮНЕСКО в Греції - це чудовий екологічний відпочинок для дітей на березі Іонічного моря! Унікальний табір, у якому поєднані здоровий спосіб  життя та здорове мислення, спорт та мистецтво, історія та культура, навчання і відпочинок.

Літній табір UNESCO розроблений в стилі ЕКО. До відпочинку входять вивчення іноземних мов, спорт, розваги, ігри, квести, вікторини.

А ще - це правильний розпорядок дня, безпека, опіка супроводжуючого персоналу, щоденні бесіди, міфи Древньої Греції, екскурсії. І, звичайно ж, знайомства, танці, море, сонце і безліч нових друзів!

У програму входять:

щоденні уроки англійської мови

щоденні уроки грецької мови

щоденні уроки грецьких народних танців

щоденні ранкові заняття йогою, пілатесом,степ аеробікою, бойовими мистецтвами

щоденні уроки плавання

квести,вікторини,майстер-класи

розваги,дискотеки

Пізнавально-навчальні екскурсії до археологічних пам"яток світової спадщини ЮНЕСКО

 

Англійська мова:

У рамках даної програми розроблено та видано підручник Англійської мови From Ukraine to Greece through English.Це унікальний підручник із тридцяти уроків рівня A1-A2 , В1-В2, згідно з міжнародними страндартами Асоціації Мовних Експертів ALTE (The Association of Language Testers in  Europe)  розроблений у ігровій пізнавальній формі, що розкриває історію, традицію та культуру Греції. До кожного уроку розроблено словник. Підручник рецензовано та затверджено президентом  THE CLUB FOR UNESCO OF PIRAEUS & ISLANDS.

Грецька мова:

Уроки грецької мови носять ознайомчий характер та викладаються у ігровій формі із застосування популярних пісень та міфів Древньої Греції.

Грецькі народні танці:

Навчання проводять викладачі із колективів  грецьких народних танців. На території готелю спроектовано спеціальний танцювальний зал для занять хореографією.

Спортивні заняття:

Дипломовані спеціалісти та інструктори проводять щоденні заняття йогою, пілатесом, степ аеробікою, а також навчають дітей плаванню.

Проживання - в готелі "Ionian Beach Bungalows Resort", який розташований на північному заході Пелопоннесу у невеликому мальовничому селищі Лакопетра, серед соснових лісів Строфілії в унікальній екологічній зоні. Місто Патра та відомий міст Ріо знаходяться всього за 30 хвилин їзди від готелю. Чудовий пологий пляж зі своїми кришталевими водами отримав голубий стяг за свою чистоту та унікальну екосистему. Поряд розташовані золоті пляжі калогрії та Яніскарі. Готель має 82 бунгало, що знаходяться у зеленій зоні, загальною площею 100.000 м кв з власним пляжем, облаштованим лежаками та парасольками. На території готелю є басейн, тенісні корти, волейбольна та баскетбольна площадки, міні гольф, дитячі батути.

To top

http://www.ionianbeach.gr

 

 

РОЗМІЩЕННЯ:

- проживання в 3х місних номерах з вигодами (холодильник, кондиціонер, сейф,телевізор)

- 3х разове харчування

- щоденне купання в морі

- екскурсії до археологічних пам`яток Світової Спадщини ЮНЕСКО.

- уроки Англійської та Грецької мов кожен день

- уроки грецьких народних танців

- спортивні ігри та квести під наглядом вихователів та тренерів

- цілодобова охорона, медичне обслуговування.

ДОСВІД ТА РЕПУТАЦІЯ:

Територія готелю огороджена і охороняється.Стороннім, без спеціального пропуску, вхід ЗАБОРОНЕНО. Діти знаходяться під цілодобовим наглядом вихователів, тренерів та супроводжуючих осіб.

ЕКСКУРСІЇ:

Калавріта.

Калавріта - місто в північно-західній частині Пелопоннесу, яке було відоме ще за часів Гомера та відіграло важливу роль у боротьбі греків проти Османської Імперії. Тут знаходяться два монастирі:

Агія Лавра (Свята Лавра) та Мега Спілео (Велика Печера). Монастир Агія Лавра - це, так звана "колиска" національно-визвольної боротьби. Саме тут 25 березня 1821 року пролунало відоме гасло грецьких революціонерів: "Свобода, або-смерть", яке ознаменувало початок повстання проти Османської Імперії. Саме тут, у дворику монастиря на старому платані було піднято та освячено перший революційний прапор.

Мега Спілео - монастир, високо у горах, у якому зберігається унікальна чудотворна Ікона Святої Богоматері, названа "Печерна Богоматір", яка була вирізана з воску самим Святим Апостолом Лукою.

Олімпія.

Олімпія - це своєрідна візитівка усього західного Пелопоннесу. Вона розташована на північному заході Пелопоннесу в Еліді, в межиріччі Альфіоса (найбільша річка півострова) та Кладеоса, у підніжжі гори Кронос. Це один з найдавніших священних центрів релігійного культу, що був побудований на честь Зевса та знаменитий у всьому світі як "Батьківщина Олімпійських Ігор". Вона отримала свою славу завдяки Олімпійським іграм та великому Національному Фестивалю, відомому у всьому світі, що проводиться кожні чотири роки на честь Зевса. Олімпія дещо нагадує Дельфи: тут також завжди великий потік туристів, дорогою до археологічного заповідника та музею.Стародавня Олімпія є одним з основних місць археологічних розкопок в Греції та була включена до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. 

Усі входи в музеї та на територію усіх історичних пам’яток культури Греції для дітей в рамках програми є безкоштовними та організовані CLUB FOR UNESCO OF PIRAEUS & ISLANDS. Наші супроводжуючі знайомлять дітей з історією Древньої Греції, міфами та пам`ятками архітектури. Вартість двох екскурсій входить в ціну путівки.Також є можливість обрати інші різноманітні екскурсії за додаткову оплату.

БОНУСИ:

- круглі столи

- зустрічі з цікавими людьми

- квести та вікторини

- уроки грецького танцю

- майстеркласи

- вечірні прогулянки

- святкування днів народжень та свят

ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ: Греція - європейська країна, в`їзд та перебування на території якої дозволено лише після оформлення візи або при наявності біометричного паспорта.Обов`язковим є оформлення медичної та спортивної страхівки на весь час перебування дитини за кордоном. Супроводжуюча особа зобов`язана: контролювати під час подорожі безпеку дітей,відповідати за збереження всіх документів з моменту виїзду дітей за кордон і до моменту повернення в Україну. Всі діти повинні мати діючі закордонні паспорти.

ДОКУМЕНТИ,НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПОЇЗДКИ У ГРЕЦІЮ:

1. Анкета учасника

2. Офіційне запрошення від The Club for UNESCO of Piraeus and Islands

3. Закордонний діючий біометричний паспорт (копія та оригінал)

4. Свідоцтво про народження копія та оригінал

5. Свідоцтво про шлюб (розлучення) батьків.

6. Доручення від ОБИДВОХ батьків (батьки беруть на себе всі витрати під час перебування дитини    за кордоном)

-ця фраза повинна бути в дорученні.

-оригінал та копія,завірена нотаріусом.

7. Підтвердження одного з батьків про доходи, або довідка з місця праці, або банківській рахунок.

8. Оплата.

БРОНЮВАННЯ ПУТІВКИ: ПУТІВКИ ДОСТУПНІ ЛИШЕ ЗА ПОПЕРЕДНІМ БРОНЮВАННЯМ Через офіційного представника по програмі обміну «Apollon» від CLUB FOR UNESCO OF PIRAEUS & ISLANDS

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 38 євро діти та 40 євро дорослі (до 30.06) та 40 євро діти та 42 євро дорослі (від 01.07 до 1.09) на 1 люд. в день без вартості переїзду (перельоту)

У вартість входить:

- трансфер у Греції (аеропорт-готель-аеропорт)

- проживання у трьохмісних номерах з вигодами

- 3х-разове харчування

- дві насичені історико-країнознавчі екскурсії по культурних пам`ятках Греції

- транспортні витрати по Греції

- усі навчально-освітні модулі з Англійської та Грецької мови

- усі навчально-освітні та інтерактивні модулі 

- фото і відео протокол туру 

- усі розважальні заходи

- щоденне купання у морі під наглядом вихователів

- уроки грецького танцю

- майстеркласи

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

- підготовка документів, переклади,тощо

- страхівка

- туристичний збір (на місці у готелі)

- авіапереліт

- супровід україномовного педагога-вихователя 

 

УМОВИ ДЛЯ БАТЬКІВ: - можливість придбання путівки батьками - можливість проживання батьків та дітей в одному номері - екскурсії ( дорослі оплачують вхід на територію музеїв) та харчування входять у вартість туру УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ: - заповнення анкети - здача усіх документів на оформлення - відсутність протипоказань за станом здоров`я дитини - оплата ЗАМОВЛЕННЯ ТУРУ ЗА ТЕЛ: +380679224775 - Хмиз Анна-Марія Володимирівна, Директор з міжнародних відносин Club for UNESCO of Piraeus and Islands та керівник молодіжних програм культурного обміну Apollon та Poseidon по Україні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: У перший день приїзду в табір, вихователі проводять дітям інструктаж щодо всіх головних питань. Але основним проханням до Вас, батьків, є проведення бесіди зі своєю дитиною щодо важливості дотримання правил перебування в таборі, незважаючи на охорону, про заборону залишати чи самовільно відлучатися від групи,та заборону самостійно пересуватись у країні, мови якої вони не розуміють. Хоча Греція є надзвичайно дружньою країною, слід пам`ятати про елементарні заходи безпеки.Порекомендуйте дитині бути привітними та комунікабельною, щоб завести якомога більше друзів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

GREECE

Club for UNESCO of Piraeus and Islands

Όμιλος UNESCO Πειραιώς & Νήσων "building peace in the minds of people"

Πέτρου Ράλλη 210 & Θησέως 1, Νίκαια

Τηλ: +302104967757 +302104979797

Fax: +302104944564

 

 

International Relations Director of  the Club

and responsible for the youth exchange programs

Apollon and Poseidon, Mrs Anna-Maria Khmyz.

Club for UNESCO of Piraeus and Islands 

Όμιλος UNESCO Πειραιώς & Νήσων "building peace in the minds of people"

Πέτρου Ράλλη 210 & Θησέως 1,

 

https://www.unescopireas.gr/index.php/poseidon-youth-exchange-program

 

 

 

 

УКРАЇНА

м.Львів

тел.:+380679224775

Хмиз Анна-Марія Володимирівна

Директор з міжнародних відносин Club for UNESCO

of Piraeus and Islands та керівник молодіжних програм

культурного обміну Apollon та Poseidon

apollon.group.lviv(at)gmail.com

 

 

https://www.unescopireas.gr/index.php/poseidon-youth-exchange-program